Муфтій України відвідав мечеті Харкова, Полтави та Миргороду

131
Муфтий Украины посетил мечети Харькова, Полтавы и Миргорода

Верховний муфтій України шейх Ахмед Тамім разом з центральним апаратом Духовного управління мусульман України відвідав мусульманські громади Мирогороду, Полтави та Харкова.

Основною метою зустрічей було бажання особисто дізнатися про стан молитовних приміщень в містах, потреби громад та їх актуальні питання. Окрім цього, ДУМУ надало матеріальну допомогу малозабезпеченим прихожанам. Близько 100 продуктових наборів надійшли в громади для потреб нужденних.

ДУМУ передало на баланси громад 2250 експрес-тестів COVID-19, щоб адміністрація на місцях могла моніторити ситуацію та запобігати розповсюдженню вірусу.

Нагадаємо, що за словами секретаря РНБО Олексія Данілова в Україні виявили також небезпечний штам коронавірусу «Дельта», або так званий «індійський» штам.

«Мусульманська громада ставиться до питання поширення СОVID-19 відповідально і вживає заходи щодо протидії» – говорить адміністрація ДУМУ.

Під час візиту до миргородської мусульманської громади муфтій України зустрівся з міським головою Сергієм Соломахою, з яким було досягнуто домовленостей про співпрацю задля розвитку регіону.