Вівторок | 26, Вересень 2023
Email: info@islam.ua
Home Філії

Філії

Map_Ukraine_Islam_2018

МЕЧЕТЬ «АР-РАХМА»

Нашi контакти:

04052, г. Киев, вул. Лук’янiвська, 46

Тел: (044) 465-18-77/78.

Факс: (044) 465-18-76.

Пошта: info@dumu.islam.ua

Сайт: dumu.islam.ua

Прес-служба:

Тел: (044) 465-18-77/78.

Пошта: press@dumu.islam.ua

З мечеті «Ар-Рахма» Києва, столиці України, в різні міста, області і регіони країни поширилося світло знань релігії Іслам. Це стало можливим завдяки тому, що імами мечетей і молитовних будинків ДУМУ вивчили і виховали молодих представників мусульманської громади України, які зараз активно працюють з метою поширення Ісламу, навчання населення необхідних знань з релігії, надання допомоги, підтримки мусульман в різних регіонах країни.

Дотримуючись істинного шляху, вони закликають до нього людей різних національностей і віку, а також протистоять руйнівним ідеям екстремістських угруповань і сектантів, які поширюються на території країни. Їх мета – донести до людей правду, так як саме таку мету повинні переслідувати вчителя Ісламу, імами мечетей, а зовсім не політичну і не матеріальну. Імами мусульманських громад в регіонах проводять П’ятничні молитви (Намаз Джуму’а), Святкові Намази, релігійні уроки для дорослих та дітей, а також всі необхідні суспільству ритуали, як, наприклад, одруження – нікяхи, ритуали, пов’язані з народженням дитини, а в разі смерті мусульман організують похорон відповідно до шари’ата поминки.

Деякі громади організували школи, дитячі сади, жіночі клуби, недільні школи. Вони підтримують зв’язок із засобами масової інформації, створюють свої сайти. Також проводять святкові заходи, іфтари в місяць Рамадан, організовують ансамблі релігійного співу, в яких беруть участь хлопці. У деяких регіонах країни мусульманські громади організовують літні табори для дітей, в яких ті мають можливість відпочивати, отримувати додаткові знання по Ісламу – це сприяє розвитку і приносить користь здоров’ю і духовного стану підростаючого поколенія.В деяких регіонах країни мусульманські громади організовують літні табори для дітей, в яких ті мають можливість відпочивати, отримувати додаткові знання по Ісламу – це сприяє розвитку і приносить користь здоров’ю і духовного стану підростаючого покоління. Завдяки існуванню цих громад, мусульмани регіонів країни мають можливість реалізувати свої релігійні потреби, виконувати ритуали, як годиться, звертатися в компетентні імамів з усіх питань. Багато мусульман України вже зробили Хадж і ‘Умру.

Духовное управління мусульман України, по Волі Всевишнього, зростає і міцніє, відкриваються нові мечеті, молитовні будинки, недільні школи, утворюються численні мусульманські громади і центри в різних регіонах України, поступово вдається домогтися виділення земельних ділянок під мусульманські кладовища – все це відбувається в результаті активної роботи імамів ДУМУ і фінансової допомоги мусульман, які довіряють ДУМУ і підтримують цей курс.

ФІЛІЇ МУСУЛЬМАНСЬКИХ ГРОМАД УКРАЇНИ

м. Бориспiль:

м. Бiла Церква:

м. Днiпро:

м. Запоріжжя:

м.Ірпінь:

Молитовні будинки ДУМУ у Києві:

м. Кременчук:

м. Кропивницький:

м. Львiв:

м. Мелiтополь:

г. Миргород:

м. Миколаїв:

м. Одеса:

м. Полтава:

м. Суми:

м. Сiнельниково, Днiпр. обл.:

м. Харків:

Харкiвська область, cело Вовково:

м. Херсон:

Смт Чаплинка, Херсонська область:

м. Хмельницький:

м. Черкаси:

м. Чернiгiв: