Вівторок | 28, Червень 2022
Email: info@islam.ua
Home Про ДУМУ Сертифікація «Халяль»

Сертифікація «Халяль»

Центр сертифікації «Халяль» – незалежна українська організація по сертифікації продукції відповідно до законів Шарі’ата, що здійснює свою діяльність більше 25 років. Центр сертифікації «Халяль» є єдиним офіційним органом по сертифікації в Україні, підтримку діяльності та контроль над яким здійснює Духовне Управління Мусульман України (ДУМУ).

Центр сертифікації «Халяль» займається проведенням сертифікації для продукції і послуг, забезпечуючи незалежну і кваліфіковану оцінку їх відповідності вимогам стандарту Халяль по всіх регіонах України.

Основною метою роботи Центру сертифікації «Халяль» є:

  • забезпечення легкого доступу до продукції Халяль як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку;
  • забезпечення гарантії того, що продукція сертифікованих нами виробників не містить заборонених компонентів;
  • забезпечення гарантії того, що м’ясна продукція сертифікованих нами виробників дійсно зроблена з м’яса дозволених тварин, забій яких був проведений відповідно до вимог Шарі’ата і тварина до забою було живим;
  • підвищення якості продукції та послуг українських компаній;
  • інформування споживачів про недобросовісних виробників товарів і постачальників послуг;
  • сприяння підвищенню конкурентоспроможності продукції українських виробників на міжнародному ринку.

Центром сертифікації «Халяль» сертифікований ряд великих виробництв України, що випускають продукцію різних категорій, що зробило продукти харчування Халяль доступними для всіх мусульман України та інших країн.

Центр сертифікації «Халяль» є визнаним центром сертифікації всесвітньої індустрії Халяль. Високий рівень Центру сертифікації «Халяль» підтвердили акредитаційні органи зі світовою популярністю Малайзійський державний департамент по Ісламському розвитку JAKIM і Міжнародний Акредитаційний Центр ОАЕ EIAC.