Засторога від так званих «Листів щастя»

1109
Предостережение от так называемых «писем счастья»

Нещодавно на адресу Духовного управління мусульман України надійшла інформація про те, що знову почалося поширення небезпечних повідомлень в месенджерах, соціальних мережах, СМС-повідомлень, а також листівок по поштових скриньках на різних мовах (в тому числі на російській та українській) без підпису відповідальної особи, які вводять людей в оману.

Попереджаємо всіх читачів про так звані «листи щастя», які поширюються вже багато років в різних країнах (у Туреччині, країнах Близького Сходу, в деяких країнах СНД і ін.). Воно поширюється через Інтернет, СМС-повідомлення, паперові листи, залишені в поштових скриньках і іншими способами. Ці листи небезпечні, так як вони містять те, що суперечить Ісламу, а відправники вимагають подальшого поширення цих листів в декількох примірниках. Крім цього автори залякують тих, хто не поширить ці листи, покаранням у пеклі і при цьому вони посилаються на Пророка!

Будьте уважні! Так як ні в якому разі не можна тиражувати, переписувати, робити копії текстів, в яких міститься те, що суперечить Ісламу без посилання на автора, тим більше передавати іншим для того, щоб вони сприйняли цю інформацію або навіть, не займаючись розповсюдженням, вірити тому, що суперечить Релігії.

Тому той, хто розмножив на ксероксі або переписав без посилання тексти, що містять те, що суперечить Ісламу – відступає від Віри. А також той, хто думає, що йому буде гріх за те, що він не поширив ці листи – відступає від Віри. Таким людям необхідно негайно повернутися в Іслам, вимовивши свідоцтва: «Немає іншого Творця, крім Одного-Єдиного Бога, Мухаммад (Абуль-Гасимо) – Його Посланник».

На жаль, таких листів зараз багато. В одному з них сказано: «Бісмілляхір-рохманір-рохім. Ассаляму ‘аляйкум уа рохматуллаh. Клянуся, що я сьогодні отримав цей лист і прошу, щоб ви повністю його прочитали і вдіяли відповідно до змісту листа. Це заповіт і рада з міста Пророка Мухаммада – Мадіна Мунаввара від шейха на ім’я Ахмед до всіх мусульман світу від Сходу до Заходу … »

Далі автори пишуть, що нібито цей шейх Ахмед (його особистість не встановлена) прибирає в кімнаті, в якій похований Пророк Мухаммад, і що одного разу він почитав Кур’ан в мечеті Пророка і ліг спати, і нібито він уві сні побачив Пророка, мир йому.

Автори пишуть явну брехню, що нібито Пророк Мухаммад сказав шейху Ахмеду уві сні: «якщо хтось поширить цей лист, той отримає заступництво Пророка в день Суду і велике благо, і великий ризк, а той, кому в руки потрапив цей лист, але він проігнорував його – той робить дуже великий гріх »- це твердження проти Релігії.

Увага! Якщо на аркуші паперу написано ім’я Творця, Пророка або релігійна інформація, то не можна викидати його на смітник, а покласти в сторону або ігнорувати її поширення – це не означає, що людина скоїла великий гріх! А в листі сказано, що той, навіть хто не приділив листові особливу увагу, робить великий гріх – це проти Ісламу.

Не можна говорити, що якщо хтось не перепише і не відішле лист, то він гідний покарання на Том Світі!

Далі будьте уважні, автор говорить, що нібито Пророк сказав (!): «Хто ознайомився з цим листом, але не поширив його, той буде позбавлений милості Аллага в Судний День» – таким чином, автори листа зобов’язують мусульман робити те, що вони не зобов’язані – це також суперечить нашій Релігії.

Іслам вчить, що той, хто вірить, має правильні переконання про Творця, і виконує те, що Бог звелів і уникає те, що Бог заборонив, – він в день Суду буде в числі врятованих.

Далі в листі йдеться про те, що нібито через певний час шейх Ахмед знову побачив сон, з якого зрозумів, що тому, хто поширить це лист в тридцяти примірниках серед мусульман, Аллаг дарує прощення, особливе благо і прожиток, і його проблеми, нібито, будуть вирішені протягом 40 днів. І що, нібито, у одного будівельника, який знехтував цим листом, помер старший син.

Потім автори листа вимагають (!), щоб цей лист поширили протягом декількох днів і що, нібито на четвертий день після цього відправник отримає особливе благо. І що цей лист треба поширити в усьому світі і обов’язково треба відіслати копію одного, а «… через кілька днів побачите, що вас чекає» – це небезпечно!

Будьте уважні з такими листами! Такі способи нагадування про дотримання або заклику частіше згадувати про Творця лише вводять людей в сум’яття, сумніви і оману, і якщо хтось візьме собі за переконання, що дійсно отримає гріх за те, що не поширював цей лист або поширить його без посилання, – той відступить від Ісламу!

Тому ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ ПОПЕРЕДЖАЄ ВАС: «НЕ МОЖНА ВІРИТИ В ТАКІ ЛИСТИ І НЕ МОЖНА ЇХ ПОШИРЮВАТИ»!!!

Будьте уважні, читаючи будь-яку літературу або подібні послання, і, звичайно ж, перевіряйте достовірність автора!