Мусульманський дитячий табір відвідав заповідник «Асканія – Нова»

32
Мусульманский детский лагерь посетил заповедник «Аскания - Нова»

«Пророк учив нас спостерігати за створеними, щоб ще більше утвердитися в розумінні Величі і Всемогутності Творця. Ми дотримуємося цього принципу і вчимо цьому наших дітей» – кажуть організатори мусульманських літніх таборів для дітей при ДУМУ.

18 серпня на честь закінчення заїзду дитячого табору в Преображенці Херсонської області адміністрація табору підготувала для дітей пізнавальну поїздку в біосферний заповідник «Асканія – Нова».

Він є гордістю України і унікальним місцем – найбільшим і найстарішим заповідним степом Європи, одним з «семи чудес України». «Асканія-Нова» має площу – неймовірні 33 тисячі гектарів, причому третину займає степ, який ніколи не знав плуга. У ньому живуть 69 видів тварин, які занесені до Червоної книги України.

Під час відвідування заповідника діти прогулялися з екскурсією по ботанічному парку та зоопарку. Вихованці побачили різні види рослин і тварин, які мешкають в наших краях, а також завезені з інших країн і континентів.

«Спостерігаючи за різноманітністю флори і фауни, бачачи складні процеси і систему життя різних видів, зміну станів і життєвий цикл, до людини, яка вміє думати, приходить усвідомлення, що це все потребує Творця і воно не могло з’явиться само по собі або випадково. Якби люди міркували над цим, то більшість з них розуміло, що Бог існує і що Він не такий, як ми або будь-яке інше його творіння. І ми вдячні Богу, що маємо можливість пояснити це нашим дітям» – кажуть відповідальні за виховну роботу.

Діти залишилися дуже задоволеними поїздкою і привезли з собою багато позитивних вражень і сувенірів.