Мусульманська громада стала флагманом конкурсу українських вишиванок

63
Мусульманская община стала флагманом конкурса украинских вышиванок

Представники мусульманської громади Кременчука вже другий рік поспіль беруть участь в загальноміському конкурсі «Вишитий Кременчук», що приурочений до Дня незалежності України.

«Ми хочемо показати красу і підкреслити скромність украінского національнойго вишитого одягу! А також привернути увагу до відновлення і підтримання добрих традицій українського народу – скромного закритого одягу і жіночого головного убору. Закрите вбрання і головний убір – це традиція українського народу, а не тільки східних країн, як помилково вважають деякі» – кажуть учасниці від мусульманської громади.

Мусульмани виставили для участі в конкурсі дві роботи – старовинну вишиту українську хустку і старовинну решетилівську сорочку, вишиту «білим по білому».
В цьому році, завдяки ініціативі мусульманської громади Кременчука, вперше за семирічну історію конкурсу «Вишитий Кременчук» організатори ввели номінацію «Кращий національний головний убір».

20 серпня пройшов фінал конкурсу. Вишиті предмети гардероба, які брали участь в конкурсі, будуть протягом місяця виставлені в міській художній галереї.

Урочисте нагородження учасників же пройде 24 серпня в центральному парку міста.